آموزشگاه ویرا ، موسسه آموزشی است که در سال ۱۳۹۷ تاسیس و دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد و در جهت فرآیند یادگیری و مدیریتی به صورت سیستمی نظام یافته شکل گرفته است تا کارآموزان را برای عصر اطلاعات آماده سازد.
دراین آموزشگاه ، کنترل و مدیریت آن مبتنی برفناوری رایانه و شبکه می باشد و محتوای دروس آن الکترونیکی و سیستم ارزشیابی و نظارت آن هوشمند است.
آموزشگاه ویرا ، رویکرد جدید آموزشی است که با آموزش فناوری اطلاعات، تغییرات اساسی درفرایند یاد دهی و یادگیری را به دنبال خواهد داشت. دراین رویکرد، نقش معلم به عنوان راهنما نه انتقال دهنده دانش، نقش کار آموز به عنوان عضو فعال، خلاق، نقاد و مشارکت جو به جای عضوی منفعل و مصرف کننده دانش و نظام ارزشیابی به صورت فرایند محور نه نتیجه محور است.

اولین آموزشگاه تخصصی کامپیوتر با محیطی مدرن و تکنولوژی به روز همراه با تجهیزات کامل


درآموزشگاه ویرا فلسفه آموزشی براین موضوع تاکید دارد که هرکس بیشتر توانایی دارد می تواند بیشتر یاد بگیرد و برنامه آموزشی طوری طراحی می گردد که تمامی نیازهای متفاوت و توانایی های کارآموزان را پوشش دهد.

جامعه ای پیشرفته مطابق با تکنولوژی روز دنیا را با فرزندانمان در آموزشگاه ویرا بسازیم

 

فرنــاز گـل آری

مدیریت آموزشگاه ویرا

زبان جهان آینده زبان کدها و الگوریتم هاست. با توجه به موج جدید کسب و کارهای کوچک و بزرگ وابسته به مهارت های برنامه نویسی در ایران و جهان، نیاز ارگان ها، شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مختلف به افراد با مهارت های فناوری های جدید بسیار افزایش پیدا کرده است. در این راستا، آموزش کدنویسی و سرمایه گذاری بر روی فرزندانمان یعنی آینده سازان کشور عزیزمان ایران از اهمیت قابل توجه ای برخوردار است. طرح ویرا، طرحی در راستای آموزش و توانمندسازی کودکان و نوجوانان در زمینه کدنویسی است و در نظر دارد تا با همکاری با سازمان ها و نهادهای متولی و همچنین همراهی شما والدین گرامی، آینده روشنی را برای این گروه هدف رقم زند.

Instagram

تحصیلات
کارشناسی مهندسی پوشاک نساجی از دانشگاه سراسری یزد
کارشناسـی ارشد تکنولـوژی نسـاجـی از دانشگاه سراسری یزد
TQS Cert
TUV Group

اختراعات
مخترع دستگاه اندازه گیری اصطکاک پارچه با استفاده از پردازش تصویر با متلب

سابقه کاری
برنامه نویس وب شرکت مهندسی ساسر
برنامه نویس وب شرکت فولاد حدید یزد
برنامه نویس وب شرکت نخ پرند

تخصص
زبان های برنامه نویسی c# ،JavaScript ،c++ ،c، نرم افزار matlab، برنامه های طراحی سه بعدی مهندسی نظیر solidworks و …

آموزشگاه به عنوان سازمان یادگیری

آموزشگاه نه فقط برای کارآموزان بلکه برای معلمان، مدیران و حتی اولیای کارآموزان نیز محیط یادگیری است و سازمان یادگیری این آموزشگاه به نحوی است که دریک فرایند طبیعی از تعیین هدف ها، محتوا، ارزشیابی و نحوه نظارت برخود و خلق سیستم پویا ،کلیه اعضا مشارکت دارند.

ارزشیابی یادگیری محور

ارزشیابی برمحور یادگیری است نه محصول و نتیجه کار. به نحوی که کارآموزان و معلمان را در یک فرایند درگیر نموده و نتیجه ارزشیابی برمحور کیفیت و کاربرد آن بر روی کارآموزان قرار می گیرد و آزمون ها در بهترین شرایط به عنوان ابزار ارزشیابی به کاربرده می شوند.

ایجاد دانش

این آموزشگاه با ارائه محتوای مناسب ، بیشترین تاثیر را بر رشد فکری و عملی کارآموزان می گذارد و به جای مصرف اطلاعات و دانش توسط کارآموزان، به توانایی تولید دانایی مجهز می شوند.

فهرست